Wystawa / Dorośli

Wystawa "Mój kolorowy świat" H. Banackiej w Filii Broadway, 12.02-30.03.18

F7-wystawa_Hanny_Banackiej
Plakat Wystawa Mój kolorowy świat H. Banackiej, Broadway, 12.01-30.03.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej Hanny Banackiej pt. "Mój kolorowy świat".

Wystawę można zobaczyć w dn. 12 lutego -30 marca 2018, w godzinach otwarcia Biblioteki.

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Hanna Banacka. Przyszłam i jestem! Jestem jak ten kolorowy ptak!
Kocham kolory i one kochają mnie. Fotografuję. Moje fotografie są zazwyczaj bardzo barwne.Tak właśnie widzę Świat i tak go pokazuję na mniejszych i większych wystawach w różnych miejscach Sopotu.
Od kilku lat z wielką pasją zajmuję się też decoupage'em - sztuką zdobienia. Potrafię najsmutniejszy przedmiot zmienić w kolorowy i radosny. Moimi pracami obdarowałam rodzinę i przyjaciół w Polsce i za granicą. Kolory inspirują, wyrażają radość, wyzwalają pozytywne uczucia w relacjach międzyludzkich. Kolory to... radosny Świat.