Wystawa / Dorośli

Wystawa fotograficzna „Aktywni w Sopocie. Różne oblicza wolontariatu", Filia Broadway 10.07-30.08.18

F7-wystawa-plakat-Aktywni_w_Sopocie
Plakat Wystawa Aktywni w Sopocie Broadway 10.07-30.08 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway zaprasza na wystawę fotograficzną „Aktywni w Sopocie. Różne oblicza wolontariatu”, którą można oglądać w dniach od 10 lipca do 30 sierpnia w godzinach pracy Biblioteki.

Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9

Wystawa fotograficzna „Aktywni w Sopocie. Różne oblicza wolontariatu” otwarta w dniach od 10 lipca do 30 sierpnia 2018r. w godzinach pracy biblioteki.

Fotografie pokazują wolontariuszy w działaniu, inspirują i zachęcają do podjęcia aktywności na rzecz sopocian i sopockich wydarzeń.

Chcesz zostać sopockim wolontariuszem?

Wejdź na www.wolontariat.sopot.pl i aplikuj na oferty!

Włączenie się w wolontariat to bezcenne doświadczenie, ale przede wszystkim zaangażowanie w „obywatelski Sopot”. Mieszkańcy miasta, którzy brali udział w wolontariacie organizowanym w sferze kultury, sportu, edukacji, czy rozrywki mówią, iż przełamali swoje mentalne bariery i znaleźli się w samym sercu sopockich wydarzeń. Wolontariat otwiera, rozwija, ale także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Wystawę obejrzeć można w Filii 7 Broadway na Brodwinie - dzielnicy szczególnie bliskiej działaniom wolontaryjnym, w której testujemy model wolontariatu sąsiedzkiego.

Źródło: organizatorzy- Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji, Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Wolontariat „Aktywni w Sopocie”