Warsztaty / Dorośli

Warsztaty plastyczne dla Seniorów- Radość tworzenia w Filii Broadway, 4 i 11.12.17.

F7-zaj_cia_plastyczne-Rado___tworzenia
Plakat warsztaty plastyczne 4,11.12.17 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Broadway w ramach Sopockiego Domu Sąsiedzkiego zaprasza na warsztaty plastyczne dla Seniorów - Radość tworzenia, które poprowadzi Krystyna Skowron.

4,11 grudnia (poniedziałki), w godz. 15.00-17.00

Sopot, ul.Kolberga 9

Krystyna Skowron
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Brałam udział w wielu wystawach, warsztatach, konkursach oraz plenerach. Będąc na emeryturze w dalszym ciągu realizuję swoje pasje i marzenia w dziedzinie różnych technik plastycznych i rękodzieła. Bliskie są mi: papieroplastyka, malarstwo, decupage, quilling, haft, malowanie na szkle oraz techniki mieszane. Od wielu lat współpracuję z Biblioteką Sopocką oraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie, gdzie prowadzę terapię zajęciową.