Warsztaty / Dzieci

Warsztaty gawędziarsko-twórcze dla dzieci z Agatą Półtorak w Filii Koc i Książka, 18.09.18

18
Plakat Wieczór Baśni Koc i Książka 18.09.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na: Wieczór Baśni, czyli gawędziarsko-twórcze warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-10 lat.

18 września 2018, (wtorek) godz. 17.30

ul. Kazimierza Wielkiego 14, Sopot

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów.