Warsztaty / Dzieci

Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z Agatą Półtorak w Filii Koc i Książka, 9,23.04.18

8__23_Warsztaty_gaw_dziarskie_z_A
Plakat Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z A. Półtorak Koc i Książka 9,23.04.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na "Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z Agatą Półtorak, czyli twórcze spotkania z baśnią".

9, 23 kwietnia, poniedziałki 2018, g. 17.30

ul. Kazimierza Wielkiego 14, Sopot

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów.
Zajęcia trwają 1,5 g. i obejmują opowieść i twórczą pracę plastyczną związaną z treścią wysłuchanej baśni.