Warsztaty / Dzieci

Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z Agatą Półtorak w Filii Koc i Książka, 5,26.02.18

5_26
Plakat Warsztaty gawędziarskie A. Półtorak, 5,26.02.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Filia Koc i Książka oraz Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na Warsztaty gawędziarskie dla dzieci z Agatą Półtorak,
czyli twórcze spotkania z baśnią

5, 26 lutego 2018, poniedziałki 2017, g. 17.30

ul. Kazimierza Wielkiego 14, Sopot

Agata Półtorak – z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego. Od wielu lat jej życie zawodowe krąży wokół dzieci, literatury dziecięcej i różnych form twórczości plastycznej. Ilustruje i pisze książki dla dzieci, prowadzi stałe zajęcia plastyczne i twórcze, od kilku lat zajmuje się bajarstwem. Na warsztatach gawędziarskich dla dzieci opowiada baśnie z różnych stron świata w technice teatru Kamishibai lub żywej gawędy ubarwianej dźwiękami rozmaitych instrumentów.
Zajęcia trwają 1,5 g. i obejmują opowieść i twórczą pracę plastyczną związaną z treścią wysłuchanej baśni.