Spotkanie/Dorośli

Spotkania z medycyną chińską w Sopotece, 9 i 23.01.2018, 18.00

medycyna
Plakat - Spotkania z medycyną chińską w Sopotece, 9 i 23.01.2018, 18.00 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki
na W zdrowym ciele, zdrowy duch-spotkania z medycyną chińską
Biologiczny Zegar Narządów wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
9 stycznia 2018
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Jak żyć w harmonii z własnym ciałem i naturą, czyli o zdrowym rytmie dnia i nocy.
Na spotkaniu dowiesz się, jak pory dnia wpływają na pracę narządów wewnętrznych. Jak w praktyce interpretować zasady zegara biologicznego, czyli kiedy wstawać, kiedy i co jeść, żeby nie poszło w "boczki", kiedy uprawiać sport, a kiedy iść spać, żeby zregenerować narządy wewnętrzne. Wprowadzając zasady zegara biologicznego do codziennego życia, masz szansę poprawić stan zdrowia i tryskać energią każdego dnia.
Podczas wykładu zostaną przybliżone podstawowe zagadnienia z Medycyny Chińskiej, takie jak Yin i Yang oraz Pięć Przemian.

Prowadząca:
Agnieszka Fiszer-Kosińska, jest holistycznym doradcą żywieniowym, absolwentką Podstaw Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Dietetyki TMC. Pasjonuje ją zdrowy styl życia oraz medycyna alternatywna. Obecnie studiuje Akupunkturę w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku.
Na co dzień prowadzi praktykę doradztwa żywieniowego. W swojej praktyce stara się łączyć najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki z tradycją Medycyny Chińskiej. Na Facebooku prowadzi fanpage inaturalnie.pl Poradnia Zdrowego Życia, za pomocą którego wspiera ludzi w dążeniu do zmian żywieniowych i stylu życia w zgodzie z naturą.