Spotkanie/Dorośli

Spotkania z medycyną chińską w Sopotece, 6, 20.02.2018, 18.00

wyk_ady_o_zdrowiu-6i20
Plakat - spotkania z medycyna chińską, luty, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkania z medycyną chińską "W zdrowym ciele, zdrowy duch"!
6 i 20 lutego 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum
6 lutego - Bezsenność w aspekcie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
20 lutego - Jak się przygotować na wiosnę wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Prowadząca:
Agnieszka Fiszer-Kosińska, jest holistycznym doradcą żywieniowym, absolwentką Podstaw Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Dietetyki TMC. Pasjonuje ją zdrowy styl życia oraz medycyna alternatywna. Obecnie studiuje Akupunkturę w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku.
Na co dzień prowadzi praktykę doradztwa żywieniowego. W swojej praktyce stara się łączyć najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki z tradycją Medycyny Chińskiej. Na Facebooku prowadzi fanpage inaturalnie.pl Poradnia Zdrowego Życia, za pomocą którego wspiera ludzi w dążeniu do zmian żywieniowych i stylu życia w zgodzie z naturą.