Spotkanie/Dorośli

Rozkochaj się w swojej kobiecości - wykład Anety Bitel w Sopotece, 27.08.2018

27
Plakat - Wykład o kobiecości, 27.08.2018 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na wykład Anety Bitel „Rozkochaj się w swojej kobiecości. Jak dobrze wychodzić na zdjęciach – triki, wiedza i … dużo czułości :)”
27 sierpnia 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopoteka/Sopot Centrum
Kobiety zapraszam Was na spotkanie podczas, którego opowiem Wam o kobiecym pięknie.
O pięknie, które drzemie w każdej z nas.
Opowiem Wam dlaczego warto rozkochać się w swojej kobiecości.
Dlaczego warto mieć w sobie samej największą przyjaciółkę, fankę i doradczynię.
Opowiem Wam dlaczego wszystko to, co nas wyróżnia z tłumu: zarówno na poziomie ciała, ducha i emocji jest naszym największym atutem i diamentem, który łatwo oszlifować.
Wiem, co mówię :) Jestem fotografką, która od lat zajmuje się wykonywaniem kobiecych sesji fotograficznych, więc dostrzeganie kobiecego piękna jest dla mnie sprawą oczywistą :)
Opowiem Wam również co robić, aby obiektyw Was pokochał, zarówno kiedy robicie sobie słynne selfie, gdy umawiacie się na profesjonalną sesję, a także wtedy, gdy wuj Janusz podczas rodzinnego spotkania zechce zrobić rodzinne zdjęcie :)
Zdradzę Wam kilka trików, które sprawią, że na fotografii zawsze będziecie prezentowały się świetnie. Trikach ze sfery ciała ale przede wszystkim ze sfery ducha :)
Zaproponuje Wam kilka ćwiczeń, które być może dadzą Wam wskazówkę jak oszlifować diament, którym już jesteście :)

Zapraszam serdecznie,
Aneta Bitel – fotografka-mariażystka,psycholog, kobieta podążająca droga szamanizmu
Jestem kobietą, która kocha tworzyć dla kobiet. Lubię inspirować kobiety do rozkochiwania się w swoim naturalnym pięknie.
Specjalizuję się w wykonywaniu sesji fotograficznych dedykowanych wyłącznie kobietom.
Fotografując kobiety zrozumiałam, że każda z nas ma swoje niepowtarzalne piękno, coś co wyróżnia nas z tłumu, coś co sprawia, że jesteśmy unikatowe, jedyne i niepowtarzalne.
To piękno tkwi w naturalności, indywidualnych gestach, mimice,niepowtarzalnym sposobie bycia i poruszania się.
Niestety, to piękno często jest bardzo nieśmiałe,ukryte pod stertą kompleksów i wygórowanych oczekiwań ...ale w takich sytuacjach, na ratunek przybywam ja :) I poprzez sesje fotograficzne udowadniam kobietom, że nie ma nic przyjemniejszego niż rozkochać się w tej zjawiskowej kobiecie z fotografii, czyli w sobie samej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj :
anetabitel.com
www.facebook.com/bitelaneta