Seanse filmowe / Dorośli

Projekcja filmowa z duszą w Sopotece, 29.05.2018

29
Plakat - projekcja filmowa, Sopoteka, 29.05.2018 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Projekcję filmową z duszą!
29 maja 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Wszystkich kinomanów Sopoteka ma zaszczyt i przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z filmem. Nie będzie to jednak żaden zwykły pokaz filmowy, jakich wiele, o nie. Nasze projekcje to coś znacznie więcej – mają swoją specyfikę, ba, nawet duszę. Nie wierzycie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Poczujcie na własnej skórze dreszcz emocji, jakich z pewnością nie poskąpi Wam żaden z wybranych przez nas filmów. Zaciągniemy kotary, przygotujemy popcorn, wyłączymy światło i w tak sprzyjających okolicznościach, w ciemności, ciszy i skupieniu, zaprezentujemy Wam, drodzy kinomani, obraz, który nie pozwoli o sobie zapomnieć jeszcze długo po seansie.
Tym razem pokażemy Wam intrygujący thriller opowiadający o rywalizacji między dwoma młodymi iluzjonistami, która znacznie zaostrza się po tym, jak ginie żona jednego z nich. Wielkie emocje i znakomita rozrywka gwarantowane!
Stałym bywalcom kina z pewnością nie trzeba o tym przypominać, mimo wszystko pozwolimy sobie jednak zaznaczyć, że warto zjawić się u nas punktualnie. Każdy seans poprzedzony jest bowiem krótką prelekcją poświęconą konkretnemu obrazowi.
Prosimy też, byście nie uciekali z sali zaraz po tym, jak na ekranie pojawią się napisy końcowe. Sopoteka to miejsce sprzyjające dyskusji, której jak najbardziej możecie się oddać… przynajmniej do godziny 20:00. Planujemy przygotować dla Was również drobne filmowe niespodzianki. Żeby jednak dowiedzieć się więcej, musicie wykazać się cierpliwością… i koniecznie nas odwiedzić! Do miłego zobaczenia!