Inne / Dorośli

Owsianka dla duszy w Sopotece, 25.05.2018

25
Plakat - owsianka dla duszy, Sopoteka 25.05.2018 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Owsiankę dla duszy!
25 maja 2018 r.
Sopoteka/Sopot Centrum
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Tematem majowego spotkania będzie: "Zaopiekować się Ziemią, to zaopiekować się sobą".
Obecny stan świata, daleki od spokoju, pełen problemów, jest wynikiem przeszłych czynów całej ludzkości. Próby zaradzenia obecnym problemom przy użyciu politycznych czy technicznych metod, nie doprowadzą do ich rozwiązania. Niezbędna jest realna przemiana w sercach i umysłach ludzi na całym świecie, oraz uświadomienie, że świat zmieni się tylko wtedy, gdy my zmienimy sposób odnoszenia się do samych siebie, do innych i do natury. Zmieniając swoją świadomość, a także odkrywając swoją prawdziwą duchową tożsamość, będziemy chcieli naturalnie i spontanicznie uczynić świat czystym, zdrowym, bezpiecznym i pięknym miejscem, w którym ludzkie istoty i inne stworzenia będą mogły współistnieć w spokoju i harmonii.