Spotkanie/Dorośli

Owsianka dla duszy w Sopotece, 15 i 22.06.2018

15i22
Plakat - owsianka dla duszy, czerwiec, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Owsiankę dla duszy
15 i 22 czerwca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

15 czerwca 2018, godz. 17.30
Temat spotkania: Praktyczne metody na spokojny umysł
Spotkanie poprowadzi Dorota Wasilczyk

Żyjąc, w pewnym momencie zauważamy, że gdzieś po drodze zgubiliśmy spokój umysłu. Pomimo różnych prób, które podejmujemy by powrócić do stanu równowagi, często nie jesteśmy usatysfakcjonowani stanem rzeczy. Widząc swoją nieporadność, tracimy swoje dobre samopoczucie, stajemy się zmęczeni i sfrustrowani. Jak więc przywrócić spokój umysłu i stać się zadowoloną osobą?
W trakcie spotkania, praktycznie doświadczymy spokoju umysłu dzięki metodzie medytacji Radża jogi.

22 czerwca 2018, godz.17.30
Temat spotkania: 10 Sposobów na Zmianę Świata - warsztaty
Warsztaty poprowadzi Aneta Łój

Zmieniając swoją świadomość i zwracając się do swojego wnętrza, naturalnie zapragniemy uczynić świat zewnętrzny czystszym, zdrowszym, bezpieczniejszym i piękniejszym miejscem, w którym ludzie będą żyć z innym istotami, w spokoju i harmonii.

Zapraszamy na warsztaty medytacyjne, podczas których wspólnie odkryjemy i doświadczymy nowych i zapomnianych sposobów na bycie dobroczyńcą świata przyrody.