Wykłady / Dorośli

O kuchni nowoczesnej - wykład Weroniki Pochylskiej w Sopotece, 21.04.2018

21
Plakat - wykład o kuchni, 21.04,2018, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na prelekcję Weroniki Pochylskiej o kuchni nowoczesnej na podstawie książki "Okupacja od kuchni" Aleksandry Zaprutko-Janickiej.
21 kwietnia 2018 r.
Sopoteka/Sopot Centrum
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Podobno jesteśmy tym, co jemy. A może inaczej: może to, co pojawia się na naszych stołach pokazuje nam pewien obraz czasów, w jakich żyjemy? Jakie trendy panują we współczesnej kuchni? Jakie dania i jakie produkty podbijają serca smakoszy na całym świecie? I co z tym wszystkim ma wspólnego topinambur? Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę o trendach w żywieniu, ruchu zero waste w kuchni, a także dowiedzieć się dlaczego staromodne warzywa, owoce i kasze wracają do łask i co pysznego możemy z nich przyrządzić we własnym domowym zaciszu, to serdecznie zapraszamy Was na wykład Weroniki Pochylskiej o jedzeniu i o tym dlaczego jest to temat znacznie ważniejszy i poważniejszy, niż moglibyście przypuszczać. Mamy nadzieję, że zaostrzyliśmy Wam apetyt na więcej.