Spotkanie/Dorośli

Klub Praktyki Stoickiej: spotkanie z dr. Tomaszem Mazurem i Michałem Wiśniewskim w Sopotece, 13.01.2018, 18.00

13
Plakat - Klub Praktyki Stoickiej, Sopoteka, 13.01.2018 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie z dr. Tomaszem Mazurem i Michałem Wiśniewskim w ramach Klubu Praktyki Stoickiej!

13 stycznia 2018 r.

Sopoteka/Sopot Centeum

ul. Tadeusza Kościuszki 14

Zapraszamy na spotkanie z dr. Tomaszem Mazurem, filozofem, współczesnym praktykującym stoikiem, twórcą i założycielem Centrum Praktyki Stoickiej, autorem książek poświęconych praktyce stoickiej oraz Michałem Wiśniewskim, twórcą Klubu Praktyki Stoickiej w Warszawie.

Goście opowiedzą jak zbudowali Klub Stoicki w Warszawie, przedstawią stoicko-filozoficzne strategie na życie oraz opowiedzą o własnych doświadczeniach ze stoicyzmem.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

W niedzielę 14.01.2018 będzie okazja do wzięcia udziału w całodniowych warsztatach filozoficznych "Refleksja i wyobraźnia", które poprowadzi dr. Tomasz Mazura.
Szczegóły: http://warsztat-ppnt.stoicway.net/