Inne / Dorośli

Czytanie performatywne „O! Panie” w Sopotece, 21.06.2018

21
Plakat - czytanie performatywne, 21.06.18, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Performatywne czytanie „O! Panie”.
21 czerwca 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14

Sopot Centrum

Z okazji 100-lecia praw wyborczych kobiet w Polsce Biblioteka Sopocka i Sopoteka zapraszają na cykl czytań performatywnych „O! Panie” poświęconych kobietom i ich sytuacji na przestrzeni dziejów. W czasie spotkań nasz utalentowany lektor, Tomasz Olczak, przeczyta Państwu fragmenty książek o damach, dziewczynach i dziewuchach, wśród których znalazły się takie klasyki literatury jak „Małe kobietki” Louisy May Alcott czy „Emancypantki” Bolesława Prusa, ale też współczesne bestsellery, m.in. „Dziewczyna z tatuażem”. Przyjdźcie i przekonajcie się na własne uszy, jak wiele potrafi kryć się pod hasłem „kobiecość” i jak różnymi odcieniami potrafi się ono mienić.