Spotkanie/Dorośli

Chat away-konwersacje angielskie w Sopotece, 13 i 27.02.2018, 17.00

_13_i_27
Plakat - chat away, luty 2018, Sopoteka Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Chat away - konwersacje angielskie!
13 i 27 lutego 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Znasz język angielski, ale nie masz okazji poćwiczyć konwersacji, utrwalić słówek, które coraz bardziej zapominasz - przyjdź do Sopoteki.
Nieważne, czy przygotowujesz się do matury z języka angielskiego, egzaminów FCE, CAE, planujesz wyjazd za granicę w celach zarobkowych czy turystycznych, jeżeli chcesz poćwiczyć konwersację, poszerzyć zakres słownictwa, utrwalić już poznane słówka, które bez praktyki każdy z nas zapomina, i przełamać barierę językową – to zajęcia dla Ciebie!
Spotykamy się dwa razy w tygodniu w miłym gronie i rozmawiamy po angielsku na luzie na dowolnie wybrane tematy. Z nami nabierzesz większej płynności w posługiwaniu się w języku angielskim.