Inne / Dorośli

Chat away – konwersacje angielskie! w Sopotece, 11 i 25.09.18

11i25
Plakat Chat away Sopoteka 11,25.09.18 Fotografia: Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na
Chat away – konwersacje angielskie!
11 i 25 września 2018 r.
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot Centrum

Znasz język angielski, ale nie masz okazji poćwiczyć konwersacji, utrwalić słówek, które coraz bardziej zapominasz? Przyjdź do Sopoteki!
Nieważne, czy przygotowujesz się do matury z języka angielskiego, egzaminów FCE, CAE, planujesz wyjazd za granicę w celach zarobkowych czy turystycznych, jeżeli chcesz poćwiczyć konwersację, poszerzyć zakres słownictwa, utrwalić już poznane słówka, które bez praktyki każdy z nas zapomina, i przełamać barierę językową – to zajęcia dla Ciebie!
Spotykamy się dwa razy w tygodniu w miłym gronie i rozmawiamy po angielsku na luzie na dowolnie wybrane tematy. Z nami nabierzesz większej płynności w posługiwaniu się w języku angielskim.