Metropolitalna Karta do kultury

DrukowanieOd 1 stycznia 2017 roku Biblioteka Sopocka przystępuje do Metropolitalnej Karty do Kultury razem z dwunastoma bibliotekami z małego i dużego Trójmiasta.
Wszyscy użytkownicy bibliotek otrzymają Kartę, która będzie jednocześnie kartą biblioteczną i kartą rabatową – oferującą zniżki do szeregu instytucji kultury w naszych miastach.
To ważny krok w integracji Trójmiasta, duże ułatwienie dla mieszkańców. To także promocja czytelnictwa i wydarzeń kulturalnych, które tworzymy i organizujemy z myślą o licznych odbiorcach.

Czytasz, lubisz dobre filmy, koncerty, chodzisz do kina, teatru? To Karta dla Ciebie!
Przyjdź w styczniu do dowolnej biblioteki w Sopocie i odbierz bezpłatnie swoją Metropolitalną Kartę do Kultury. Zyskasz zniżki na wydarzania kulturalne i łatwy dostęp do wszystkich bibliotek. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym czytelnikiem, pora to zmienić!